Kelionė į parodą ADVENTUR 2019

Sausio 18 dieną gimnazistai vyko į Vilniuje organizuotą tarptautinę turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodą ADVENTUR . Ši paroda kviečia sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas. Čia laukiami visi besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje.
Šių metų parodos tema – POTYRIŲ TURIZMAS. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus, poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus. Todėl mokiniams buvo galimybė susipažinti su Lietuvos krašto bei pasaulio turizmo galimybėmis.
Parodoje patyrę keliautojai, turizmo ekspertai ir kelionių organizatoriai, tokie kaip Rimvydas Širvinskas – Makalius, Leonardas Pobedonoscevas ir kiti, dalinosi patarimais ir neįkainojamais asmeniniais atradimais kelionių metu.
Susipažinus su Lietuvos krašto siūlomais edukaciniais užsiėmimais , mokiniai stebėjo netradicinę geografijos pamoką „Namibija “, kurią vedė geografas Rytas Šalna, geografijos mokytojai Robertas Šalna (Trakai / Vilnius), Angelė Pakamorienė (Gargždai), Georgijus Sapožnikovas (Vilnius), Laima Uosytė (Telšiai).
Džiaugiamės šeštadienio išvyka, nes ji buvo ne tik turininga ir įdomi, bet ir labai naudinga.

Geografijos mokytoja Sonata Zaikauskienė